opis kursów
Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym.

Grupy są bardzo małe – zazwyczaj 2-3 osoby (max. 6).

W praktyce wygląda to tak:

  • ćwiczysz na polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/7 – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz)
  • zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja!)
  • czas trwania kursu: 6 miesięcy

To na pewno Twój pierwszy kurs, gdzie zajęcia w szkole bardziej przypominają zwariowane spotkanie z przyjaciółmi, a platforma online – grę komputerową lub oglądanie ulubionego serialu – niż poważny kurs językowy.

SZYBKI ANGIELSKI 1.0

To superszybki kurs języka angielskiego, przeznaczony dla osób dorosłych – początkujących lub tzw. „false beginners”, czyli osób, które nawet jeśli długo już uczą się języka, nie osiągnęły istotnych postępów lub utraciły sprawność w posługiwaniu się językiem.

Program kursu pozwala na osiągnięcie poziomu B1, czyli poziomu „pierwszej samodzielności językowej” wg klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Metoda Colina Rose pozwala osiągnąć ten poziom już po 6 miesiącach – zamiast tradycyjnych 3-5 lat!

CZAS TRWANIA: 6 MIESIĘCY (24 TYGODNIE)

Co po kursie?

Optymalna ścieżka szybkiej nauki języka w Metodzie Colina Rose to kontynuacja nauki na 6-miesięcznym kursie Szybki Angielski 1.1. „W Pracy” ze specjalną zniżką dla stałych klientów – nabierzesz jeszcze większej pewności i płynności w posługiwaniu się angielskim – a następnie doskonalenie płynności i słownictwa na kolejnym poziomie zaawansowania – Szybkim Angielskim 2.0 (program od B1 do B2)

SZYBKI ANGIELSKI 1.1 „W PRACY”

To kurs przeznaczony dla osób pracujących zawodowo, które pragną wzbogacić słownictwo i terminologię biznesową, a także rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych, czy negocjacji, korzystając z żywego języka, stosowanego na co dzień w typowych sytuacjach zawodowych. Kurs jest przeznaczony dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego – które zaczynają mówić w tym języku lub mówią z trudnością, a zależy im na szybkim efekcie. Kurs realizuje program od A2 do B1 (odpowiednik „intermediate”), z zasadniczym naciskiem na praktyczny język angielski, używany na co dzień w typowych sytuacjach zawodowych i towarzyskich w firmie pracy.

CZAS TRWANIA: 6 MIESIĘCY (24 TYGODNIE)

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski 1.1 „W Pracy” zalecamy bezpośrednio przejście na kurs Szybki Angielski 2.0.

SZYBKI ANGIELSKI 2.0

To superszybki, zaawansowany kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych, które dążą do pełnej płynności w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu prywatnym i w pracy.

Program kursu pozwala na osiągnięcie poziomu B2. Metoda Colina Rose pozwala osiągnąć ten poziom już po 6 miesiącach – zamiast tradycyjnych 2-3 lat!

CZAS TRWANIA: 6 MIESIĘCY (24 TYGODNIE)

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski 2.0 (poziom B2) możesz kontynuować naukę na najbardziej zaawansowanym kursie Szybki Angielski 3.0.

SZYBKI ANGIELSKI 3.0

Szybki Angielski 3.0 to kolejny bardzo szybki kurs angielskiego , oparty na założeniach Metody Colina Rose i zasadach pracy w systemie ‘blended learning’, charakteryzujących kursy Szybki Angielski 1.0. i 2.0. Przeznaczony dla osób, które dążą do osiągnięcia pełnej swobody językowej pozwalającej na spontaniczną, ożywioną i skuteczną dyskusję w kontaktach towarzyskich i zawodowych w języku obcym.  Jest to kurs , który pozwalają nam poznać autentyczny język, idiomy i związki wyrazowe oraz gramatykę na bardzo wysokim poziomie.

W ciągu 24 tygodni kursu angielskiego uczestnicy przechodzą program, pozwalający osiągnąć poziom „swobody językowej”. Klasyfikacja Rady Europy opisuje go jako poziom „ C1”. Poziom ten to zupełnie nowe możliwości komunikacji oraz umiejętność formułowania skomplikowanych i jasnych wypowiedzi dotyczących złożonych a nawet abstrakcyjnych tematów.

CZAS TRWANIA: 6 MIESIĘCY (24 TYGODNIE)

Dla kogo

Kurs angielskiego przeznaczony jest dla osób, które dobrze lub bardzo dobrze komunikują się w języku angielskim i chciałyby podnieść swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom.